osztály

5.b

osztályfőnök: Geiger Istvánné

Tanulói névsor

  1. Basa Sára
  2. Darida Amira Vivien
  3. Dávid Hajnalka
  4. Gál Beatrix
  5. Geiger István
  6. Györkis Bence Gábor
  7. Illés Dávid
  8. Kaszás Roland
  9. Nagy Míra
  10. N'Koli Forestier Jean-De-Dieu
  11. Radics Tímea
  12. Szajkó Kevin Márk
  13. Tóth Bálint
  14. Tóth Krisztián Martin
  15. Urbán Alex Dániel
  16. Végvári Letícia Elizabet
  17. Vidák Mirella

Címkék:

1.b

osztályfőnök: Sebők Tímea

Tanulói névsor

  1. Balog Jázmin
  2. Baranyi Benett Bendegúz
  3. Bazsó Luca
  4. Csorba Rikárdó
  5. Dávid Ádám
  6. Hegedűs Ádám
  7. Hevesi Izabella
  8. Juhász Kevin
  9. Kállai Vanda
  10. Kovács Ivett Zsuzsanna
  11. Kupecz Eszter Erzsébet
  12. Lesták Alexandra Lara
  13. Ofcsák Krisztián
  14. Oláh Márió
  15. Petró Előd
  16. Sass Dominik
  17. Sipos Csongor
  18. Szajkó Nadin Anita
  19. Szécsi Dóra
  20. Tamás Szófia Hanna
  21. Telek Botond

Címkék:

6.b

osztályfőnök: Bognár Istvánné

Tanulói névsor

  1. Bader Krisztina
  2. Baranyi Barbara Judit
  3. Baranyi Daniella
  4. Csonka Levente
  5. Farkas Dzsenifer
  6. Gunics Tamás
  7. Horváth Dzsenifer
  8. Molnár Szabina Blanka
  9. Novák Máté
  10. Palik Kamilla
  11. Szarka János
  12. Szendrei Petra
  13. Szőcs Dominik
  14. Tamás Erik
  15. Törő Petra
  16. Zelnik Barbara

Címkék:

8.b

osztályfőnök: Nagyné Édes Csilla

Tanulói névsor

  1.  Aradi Dominika
  2.  Bakos Tamás Marcell
  3.  Bali Dániel
  4.  Barkóczi Viktor Péter
  5.  Bedi Martin
  6.  Fehér Mercedesz Gabriella
  7.  Ferró Richárd
  8.  Gyalog Bence Gergő
  9.  Hadler Henrietta
  10.  Huczka Krisztina
  11.  Karacs Viven Boglárka
  12.  Kátai Ádám

Címkék:

8.a

osztályfőnök: Treiber Csilla

Tanulói névsor

  1. Báder Roland
  2. Balog Zamfira
  3. Baranyi Tamás Zoltán
  4. Farkas Csaba
  5. Farkas Dzsesszika
  6. Pusztai Viktória
  7. Rapi Róbert Richárd
  8. Suha Iván
  9. Suha Szabina Kitti
  10. Szabó Dániel
  11. Szajkó Andrea
  12. Szajkó Ernő
  13. Takács Bence
  14. Tóth Ferenc
  15. Tóth János Viktor
  16. Vidák Ivett
  17. Vajda Cintia

Címkék:

7.a

osztályfőnök: Sasváriné Erdélyi Brigitta

Tanulói névsor

  1. Balog Ádám Martin
  2. Bécsi Loretta Éva
  3. Deszk Linda
  4. Erdélyi Zsófia Klaudia
  5. Farkas Bence
  6. Farkas Viven
  7. Gábor Eszter
  8. Imre Ferenc
  9. Jandácsik Viktória
  10. Kalmár Bence
  11. Kökény Róbert
  12. Laczkó Patrik
  13. Maka Mercédesz
  14. Mészáros Márk Zsombor

Címkék:

6.a

osztályfőnök: Illés Csaba

Tanulói névsor

  1. Ambruzs Nadin Dorottya
  2. Bali János
  3. Balog Jázmin Rubina
  4. Baranyi Barbara Judit
  5. Falusi Roland
  6. Hajdú Fanni
  7. Kállai Ramóna
  8. Mészáros Lajos Attila
  9. Püspöki Zalán Gábor
  10. Rostás Levente
  11. Roznyik Zsombor
  12. Sárközi Krisztina Leila
  13. Szabó Bence Dániel
  14. Takács Kornél

Címkék:

5.a

osztályfőnök: Menczler-Kanzler Otilia

Tanulói névsor

  1. Balog Martin
  2. Bizony Vivien
  3. Calo Julianna Liliána
  4. Csemer Kornél Mihály
  5. Földi Vivien
  6. Kalcsó Mirella
  7. Lados Csaba
  8. Matisztlovics Ákos
  9. Mészáros Tamás Ferenc
  10. Pubori Viktor
  11. Such Ninetta
  12. Szabó Krisztofer
  13. Szajkó Ramóna
  14. Szajkó Tamás
  15. Tóth Senon
  16. Tóth-Laczkó Anna

Címkék:

4.a

osztályfőnök: Freiliné Édes Erika

Címkék:

4.b

osztályfőnök: Orjovics Mónika

Tanulói névsor

  1. Bangó Roland
  2. Baranyi Vivien
  3. Ferenczik Mirella
  4. Horváth Dominik
  5. Juhász Dávid
  6. Kerékjártó László Tibor
  7. Kolesza Evelin Pálma
  8. Kőhalmi Kevin
  9. Köles Natália
  10. Mag Patrik Natalien
  11. Markolt Benjamin
  12. Mészáros Marcell
  13. Palik Luca
  14. Pálinkás Máté
  15. Prisztóka Hanna
  16. Prokk Hajnalka
  17. Puporka Kamilla
  18. Sipos zsombor
  19. Suhánszki Marcell
  20. Szajkó Lilla Árven

Címkék:

Oldalak

Feliratkozás RSS - osztály csatornájára